Fényképek a vadplakátlanítási akcióról

A Szeretem Budapestet Mozgalom a közterületi rendetlenségek felszámolására újabb akciót szervezett, ezúttal a Fővárosi Cigány Kisebbségi Önkormányzat részvételével – összesen mintegy 50 fő közreműködésével – vadplakát-mentesítést végeztünk 2009. augusztus 17-én, azzal a céllal, hogy legalább az illegális plakátok miatt ne kelljen szégyenkeznünk az idelátogató turisták előtt.

Ezúton köszönjük az akción résztvevők munkáját és közreműködését!

Az akció során készített fényképeket itt megnézhetik.

  

Aug17_4

Hozzászólások

Hozzászólások követése

7 hozzószólás érkezett a(z) “Fényképek a vadplakátlanítási akcióról” bejegyzéshez

  1. Farsang Ildikó szerint:

    Hasznos dolognak találtam, hogy eltávolították a plakátokat. Remélem többet nem fordul elő, vagy csak ritkábban láthatunk ilyet. Tetszettek a fotók.

  2. Tisztelet és megbecsülés a munkát végzőknek!!!
    Úgy vélem, félévenként meg kellene ismételni az akciót,
    mert a budapestiek ragasztás ügyben fáradhatatlanok…
    (negyven évig ott éltem…)
    Kívánok a szorgos kezeknek sok sikert jó egészséget!
    Szeretettel: Borsos Irén író Pásztóról

  3. Bányai Julianna szerint:

    Nagyszerűnek tartom a kezdeményezést. Köszönet a szervezésért és az elvégzett munkáért.

  4. Domsits Lilla szerint:

    Köszönöm mindazoknak, akik részt vettek benne!

    A szervezőknek: a telibe ragasztott plakátokat talán könnyebb leáztatni (víz+szivacs).
    Sajnos, a napokban találkoztam még 3 éves választási plakáttal is. Úgy tűnik, a magyarokon csak a büntetés fog. Vagy az sem?

  5. Gajárszki Áron szerint:

    Nagyon köszönöm minden résztvevőnek! Tényleg rendszeressé kellene tenni, talán iskolásokat is bevonva! Örömmel látom, hogy a cigány önkormányzat részt vett a kezdeményezésben.
    Áron

  6. Székely Zsófi szerint:

    Nagyszerű a szervezett akció, de nem feltétlenül szükséges.
    Ha vársz a lámpánál a zöldre, vagy úgy mégy el egy közlekedési tábla mellett, hogy nem rohansz, nyugodtan letéphetsz pár fecnit és elviheted a romokat a következő szemetesig. Ha nem érezném , hogy egyedül vagyok ezzel az akcióval, talán látszana is belőle valami.

  7. ember aki ír szerint:

    Nagyon jónak tartom az ilyen összefogásokat és örömmel látom, hogy a kissebségi önkormányzat is részt vesz a munkában. Úgy vélem, az ilyen akciók nagymértékben javítják a romák megítélését! Minél több ilyen akciót!Köszönjük!

Szóljon hozzá Ön is!

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező a hozzászólás beküldéséhez. Az itt megadott nevét és e-mail címét nem tároljuk és semmilyen célra nem használjuk fel.